Blog > Komentarze do wpisu
Dla przyjaciela

Porozmawiajmy o przyjaźni.

Mówi się że aby kogoś poznać trzeba z nim jakiś czas iść ta sama droga, ze na prawdziwa przyjaźń i zaufanie pracuje się latami...

A co jeśli do tej pory właśnie tak było...

Przyjaźń trwającą 9 lat, zaufanie, oddanie, pewność, w ciągu paru tygodni całkowicie ucichła i wyblakła, tak po prostu bez żadnej przyczyny.

Wieże ze prawdziwa przyjaźń i ta prawdziwa pewność innej osoby nie znika, może ucichnąć i się zaszyć ale wcześniej czy później znów da o sobie znać.

Jednak czy rzeczywiście potrzebne są te lata pielęgnacji i utwierdzania się, udowadniania i pracy, czy nie można po prostu kogoś poznać, pokochać i zaufać mu na tyle by nazwać go swoim przyjacielem tak od razu, z marszu. 

 Czasem mamy tyle szczęścia ze spotykamy na swojej drodze osobę która nas dopełnia, która sprawia ze dni staja się jaśniejsze, uśmiech szerszy a problemy łatwiejsze do starcia. Czas leci a my wiemy ze ta przyjaźń trwa bezustannie, tworzymy historie, a przyszłość już powstaje w naszych umysłach.

 

Mówi się ze aby kogoś poznać trzeba z nim jakiś czas iść ta sama droga, ze na prawdziwa przyjaźń i zaufanie pracuje się latami...

Ja czekać nie będę, bo po co.

Już teraz chce żebyś wiedział ze jesteś dla mnie ważny. Ze odkąd pojawiłeś się na mojej drodze i wepchnąłeś z butami w moje życie nie jestem w stanie wyobrazić go sobie bez Ciebie. Jesteś wyjątkowy, niezastąpiony i aż nie dowierzam ze tak wspaniale zostałeś ukształtowany. Nie jestem w stanie opisać Ci jak wiele dla mnie znaczy to ze pozwalasz mi być sobą w 100%  Podziwiam Cię za to że ze mną wytrzymujesz, bo nie licznym się to udaje.  Wierze ze zawsze BĘDZIESZ, a ja zawsze będę Ciebie pewna.

poniedziałek, 26 sierpnia 2013, gis.xd

Polecane wpisy